Fischetr RC4 THE CURV GT 2017/18

Cena 899,00 € s DPH
Veľkosť 168cm
Počet  
PARAMETRE
Veľkosť 168cm 

Popis produktu

NOVÁ, ŠIRŠIA CRUV LYŽA - PRE OPTIMÁLNU STABILITU V KAŽDEJ SITUÁCII.Pre optimálnu stabilitu v každej situácii: The Curv GT. S obzvlášť dynamickým správaním sa v oblúkoch, vďaka trojitému rádiusu. Free Milled Titanium a Diagotex dodávajú výnimočne držanie. Vybavená originálnou sklznicou zo Svetového pohára - s ochranou proti prehreniu pri vysokých rýchlostiach.

 

VÍŤAZ V INOVÁCIACHVďaka obrovskej stabilite pri akejkoľvek rýchlosti ponúka lyža The Curv GT maximálny výkon. Jej tvar umožňuje efektívny prenos síl a extrémne dynamický výkon.

 

NEKOMPROMISNE STABILNÉPopri maximálnej agilnosti ponúka táto lyža optimálnu stabilitu. 80mm stred lyže umožňuje

neobmedzený výkon a kontrolu v každom oblúku či rýchlosti.

 

NAJLEPŠIA KVALITA POD NOHAMISo sklznicou zo Svetového pohára, je táto lyža tajnou zbraňou. Ponúka rýchlosť na rôznorodých zjazdovkách. Naviac, vložky sklznice zabezpečujú maximálnu ochranou proti prehreniu pri vysokých rýchlostiach.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTIONDrevené jadro kombinované s ABS bočnicami v klasickej sendvičovej konštrukcii pre vyvážený ohyb a dokonalú reakciu.

BEECH POPLAR WOOD COREadro s dokonalou kombináciou ľahkosti a rovnováhy flexu.

AIR CARBON TI 0.8Drevené jadro, dvojitý Titanal o hrúbke 0,8mm. Vystužené Air Carbonom.

RACETRACKOptimalizovaný flex s voľným prehybom, dokonalý kontakt so zjazdovkou, priamy prenos síl.Volám sa Jozef a rád Vám na predajni pomôžem pri výbere tovaru pre kategórie lyže,lyžiarky  


Len v kamennom obchode
Sale Out v Capricorn
Vaše otázky