Capricorn test centrum

Capricorn test centrum

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Vaša návšteva u nás je príležitosť nielen pre dobrý nákup, ale aj možnosť obojstrannej  výmeny skúseností .  VAŠA VÝHODA - NAŠE SKÚSENOSTI - NAŠA VÝHODA - VAŠE SKÚSENOSTI - nie sme len predavači, či mechanici ! Priamo a veľa  komunikujeme, spolupracujeme s našimi zákazníkmi, športovcami aktívnymi, profesionálnymi aj rekreačnými. Vaše podnety , pripomienky, nápady aj reklamácie sú pre nás dôležitou súčasťou  zlepšovania služieb, ponuky, ako aj stimulom pri vývoji a smerovaní ponuky, sortimentu a značiek. Spolupracovali sme pri organizácii desiatok súťaží, pretekov, na všetkých úrovniach od detských cyklopretekov pre predškolákov až po Majstrovstvá Slovenska v zjazde na horských bicykloch či snowboardingu  .Nepredávame a ani nemôžeme ponúkať všetky značky - ale to čo predávame , tomu veríme !

Nenašli ste u nás čo ste hľadali ?

Dajte nám o tom vedieť ! info@carpicorn.sk

Vyberáme pre Vás  tie značky a tých dodávateľov, ktorí sa nám v priebehu rokov vykryštalizovali ako spoľahliví, vodcovia, inovatívni, alebo ak to konzervatívnosť spotreby vyžaduje, tak tradiční, overení, spoľahliví,
vždy však  aktuálne s korektným distribučným a záručným servisom. Roky sme prešliapavali chodníčky dnes už  zavedeným značkám temer z každého segmentu športu ...   Radi poradíme, vysvetlíme, doporučíme, ale  necháme sa aj poučiť, študujeme, testujeme, porovnávame ....  prichádzame s novinkami , ktorými nás inšpirujete aj Vy , Váš životný štýl , pionieri a priekopníci nových aj adrenalínových športov,
rovnako ako vrcholoví športovci, ambasádori extrémnych súťaží a značiek , ale hlavne celé športujúce rodiny úcty a obdivu hodné už od útleho veku ... naši zákazníci - naši priatelia, komunita výnimočných ľudí ktorých spája kultúrna úroveň, fair play a vzťah k životu i športu ako jeho súčasti.


Prvé horské bicykle sme v Košiciach predávali už v rokou 1990 , Od roku 1991 keď sme otvorili v Košiciach vôbec prvú súkromnú športovú predajňu sme poslali do ulíc mesta už niekoľko tisíc bicyklov, horských, dámskych, pánskych aj detských.   Pri nákupe u nás získavate istotu odbornej, ale zároveň aj priateľskej asistencie našich predajcov, so skúsenosťami v aktívnom športe,  zázemie tradičného a skúseného servisného centra, mechanikov pravidelne absolvujúcich odborné školenia a skúšky, spolu s možnosťou otestovania vybraných modelov bicyklov.

Organizujeme bezplatné testovacie dni, pre širokú verejnosť, vo viacerých termínoch, počas ktorých máte možnosť vyskúšať si nové modely bicyklov, lyží, snowboardov, športovej obuvi, aby ste sa spoľahlivo vedeli rozhodnúť pre to „najsprávnejšie“ práve pre Vás. V zime spolupracujeme s lyžiarskym strediskom Jahodná pri Košiciach kde máme TEST CENTRUM ATOMIC - SALOMON ale vieme Vám zapožičať aj celú škálu lyží Fischer či Nordica.
Letné testovacie termíny sú už tradične 1.máj na Alpinke pri Košiciach kde je veľký test bicyklov SCOTT, v ďalších víkendoch je termín pre CANNONDALE a GT - v sezóne 2014 máme na predajni testovacie bicykle SCOTT aj radu populárnych testovacích bicyklov CTM .

V našej predajni máme pre Vás pripravené aj testovacie rakety WILSON, Babolat , Vami vybratú , vyskúšanú raketu Vám na mieste vypletieme na elektronic. vypletacom stroji Babolat. Vypletáme tiež bedbintonové a squashové rakety.


Vždy máme k dispozícii bicykle, lyže, tenisové rakety a inú výstroj aj dámsku, pánsku, juniorsku aj detskú v rôznych kategóriách.

Na testovacích dňoch pre bicykle sa samotné testovacie jazdy sa robia v skupinách. Vždy  3-4 jazdci a rôzne bicykle pod dohľadom skúseného inštruktora (aktívni súťažiaci, pretekári) na vybranom testovacom okruhu, takže za rovnakých podmienok môžete vyskúšať viacero rozličných modelov bicyklov a to, ktorý z nich Vám lepšie vyhovuje , alebo Vám vieme zapožičať naproti vratnej zálohe vybraný testovací bicykel z pravidla na 48 hodín ( platí pre členov spotrebiteľského klubu) aj v inom termíne, ktorý Vám lepšie vyhovuje.

Žijeme pre šport od rána do večera 7dní v týždni, 24 hodnín denne. Šport je  vždy dobrý začiatok a s nami je úsmev aj na konci dobrého dňa , tešíme sa na Vás  nielen v Capricorne , ale aj na horských chodníkoch, v športových halách, pod košmi či pred bránkou, na ľade,  na prekážkach v parku, zasneženách stráňach, vo vode, aj na strmých skalách - na Vašich cestách za šťastím.
 

 

Videá z našich akcií:

http://www.youtube.com/watchannotation_id=annotation_500381&feature=iv&src_vid=eBcRBi4AXXE&v=6JzBljTkiEo

//www.youtube.com/watch?v=eBcRBi4AXXE

 

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k zdárnemu priebehu testovania bicyklov SCOTT na Alpinke ako aj všetkým zúčastneným. Testovanie roku 2014 bolo megaúspešné  nielen vďaka dobrému počasiiu a zase prekonalo rok predchádzajúci. Piati inštruktori na striedačku krúžili so skupinkami 3 - 4 testujúcich po vopred vybratom okruhu, bolo možné naozaj porovnať vlastnosti jednotlivých modelov v rozličmom teréne. Celkovo sme mali prvý krát vyše 200 zapožičaní bicyklov, (počíta sa každé požičanie iného modelu jednému jazdcovi) pričom poniektorí vyskúšali až 4-5 modelov a jeden testujúci rekordných 8 modelov, na čo je potrebná aj slušná kondícia.

Najviac skúšaným a oceňovaným biycklom bol "hviezdny krásavec" Scott Genius LT , najvyššie rady Sparkov , kde sa neriešilo či veľké kolesá áno alebo nie , ale už len či 29" alebo či stačia 27,5.  Tohto roku výrazne ubudlo pochybovačov veľkých kolies o ich výhodách. Kategoriu "veselý - usmievavý" bicykel opakovane vyhral bicykel s elektronickou podporou pedálovania E-Aspect na 27,5 palcových kolesách, kto ho vyskúšal vracal ho s úsmevom, že nič lepšie a motivujúcejšie na bicykli ešte nezažil.

Sme radi, že sme mohli sprostredkovať zážitok z  jazdy na horskom bicykli SCOTT a aj tieto testovacie dni napomohli k rozhodnutiu mnohých priateľov cyklistiky k tomu, aby už nehovorili len "že mám bicykel" ale aby mohli povedať "mám Scotta".

Telefonické objednávky
a informácie o tovare

(od 10. do 18.hodiny)
0903 99 00 49

   

Hotline:

a objednávky v pracovné dni 

od 10.00 do 18.00
0903 99 00 49  

Telefón:
+421 / 55 / 622 2089

E-mail:
capricorn@capricorn.sk

Otváracie hodiny:
Po-Pi: 10:00 - 18:00
So: 09:00 - 13:00

CAPRICORN - DOM ŠPORTU KOŠICE, Štúrova 16, Košice, tel.: + 421 - 55 - 622 2089
e-mail: obuv - obuv@capricorn.sk, lyže a bicykle - dodo@capricorn.sk, reklamácie -  reklamacie@capricorn.sk, ostatné - capricorn@capricorn.sk

Po-Pia: 10:00 - 18:00 So: 09:00 - 13:00

Logo a názov CAPRICORN sú chránené ochrannou známkou c.1866086

Len v kamennom obchode
Sale Out v Capricorn
Vaše otázky