Nákup bez rizika !

  VIP Akcia   „Nákup bez rizika”

 

1. VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

 1.  Organizátorom bonusového predaja je Sport 2000 Košice s.r.o. Štúrova 16, Košice (ďalej len "organizátor").
 2. Partnerom bonusového predaja je Amer Sports Czech Republic, s. r. o., so sídlom: V Chotejně 700/7, 102 00 Praha 10, Česká republika, zastúpený na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky so sídlom: Hattalova 12, 831 03 Bratislava, zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Po, vložka č. 1308/B (ďalej len „partner“).
 3. V rámci bonusového predaja v kamennej predajni a v internetových obchodoch organizátora bude kupujúcim športového vybavenia (lyže, lyžiarske topánky značiek SALOMON a ATOMIC) umožnené vrátiť zakúpené a nepoužité vybavenie za podmienok uvedených nižšie.

 

2. HLAVNÉ PRAVIDLÁ AKCIE

 1. Bonusové predaje sú organizované v období od 19.11.2020 až do odvolania, najneskôr do 24.12.2021 vrátane.
 2. Bonusové predaje platia v kamenných predajniach a v internetovom obchode organizátora.
 3. Bonusové predaje platia pre lyžiarske vybavenie, tj. lyže, topánky značiek SALOMON alebo ATOMIC uvedené na propagačných letákoch (ďalej len „lyžiarske vybavenie“). Lyžiarske vybavenie zakúpené vo vyššie uvedenom období od organizátora budú môcť plnoleté osoby vrátiť v čase od 1. februára 2021 do 28. februára 2021, respektíve do organizátorom uvedeného skoršieho odvolania bonusového predaja, pokiaľ lyžiarske vybavenie nebolo používané a nebude vykazovať žiadne známky použitia. Lyžiarske vybavenie musí byť vrátené v originálnom balení a musí mať všetky továrenské označenia, prílohy a štítky, nakoľko tieto sú súčasťou tovaru pri predaji .
 4. Podmienkou vrátenia lyžiarskeho vybavenia je okrem vyššie uvedených podmienok aj predloženie originálneho dokladu o nákupe a registrácia mailom do VIP spotrebiteĺského klubu na webe organizátora najneskôr do 14 dní od nákupu s potvrdeným súhlasom na zasielanie marketingových a reklamných akcií , alebo zaslanie informovaného písomného súhlasu s podmienkami tejto akcie na adresu info@capricorn.sk ! 
 5. Vrátenie je možné uskutočniť počas otváracej doby predajní fyzickým doručením lyžiarskeho vybavenia na vlastné náklady a riziko, a to v predajniach, kde bol tovar zakúpený a za podmienok stanovených v týchto pravidlách. V prípade, že lyžiarske vybavenie bude zakúpené v internetovom obchode organizátora, riadi sa vrátenie lyžiarskeho vybavenia pravidlami daného internetového obchodu, týkajúcich sa vrátenia tovaru.
 6. Vrátenie tovaru možno uskutočniť od 1.februára 2021 do konca februára 2021 s tým, že vzhľadom na to, že 28. február 2021 pripadne na nedeľu, bude lehota na vrátenie predĺžená do 1. marca 2021 vrátane. V prípade, že lyžiarske vybavenie bude zakúpené v internetovom obchode organizátora, riadi sa lehota na vrátenie lyžiarskeho vybavenia pravidlami daného internetového obchodu.
 7. Oprávnené vrátenie lyžiarskeho vybavenia sa považuje za odstúpenie od danej kúpnej zmluvy a záväzok  sa zrušuje od samého počiatku. Právo na odstúpenie od zmluvy podľa ustanovení všeobecne záväzných právnych predpisov o ochrane spotrebiteľa týmto nie je dotknuté.
 8.  Vrátenie lyžiarskeho vybavenia bude zdokumentované podpisom zákazníka a zamestnanca obchodu, ktorý akceptuje vrátenie dokladu, s tým, že kúpna cena bude zákazníkovi vrátená, ako je uvedené nižšie v bode 10 týchto pravidiel. Zákazníkovi sa vrátia peniaze ( v prípade hotovosti potvrdí jej prevzatie podpísaním príjmového dokladu), naproti odovzdaniu pokladničného dokladu. V prípade, že na doklade z ERP je viac kusov tovaru a vracia len jeden, doklad sa skopíruje a na kópii zákazníka sa vyznačí perom tovar , ktorý sa vrátil a dátum jeho vrátenia. 
 9. Kúpna cena za vrátené lyžiarske vybavenie sa vracia spôsobom v závislosti od spôsobu platby pri zakúpení daného tovaru. Pokiaľ bola kúpna cena uhradená zákazníkom v hotovosti, bude mu vrátená hotovosť. Pokiaľ bola platba uskutočnená platobnou kartou, vrátane odvodených spôsobov akceptovaných platobnými terminálmi (mobilný telefón, atď.), alebo darčekovou kartou organizátora, bude zákazníkovi vrátená kúpna cena na jeho bankový účet. Kúpna cena za vrátené lyžiarske vybavenie uhradené poukážkami , alebo inými dokladmi podobného charakteru, ktoré neboli vydané, akceptované organizátorom, alebo partnerom, bude vrátená formou darčekového poukazu na nákup tovaru v danom obchode organizátora vo výške zodpovedajúcej cene tovaru na doklade o kúpe, hodnote daného poukazu ak je na konkrétny tovar.
 10. Pokiaľ sa na vrátené lyžiarske vybavenie vzťahovala v čase jeho nákupu akákoľvek zľava, akcia, táto zľava sa uplatní aj v prípade, ak zákazník bude požadovať výmenu zakúpeného lyžiarskeho vybavenia. V prípade vrátenia kúpnej ceny platí za cenu tovaru čiastka uvedená na pokladničnom doklade . Ak sa jedná o kumulovaný nákup viacerých kusov tovaru v akcii (napr. 1+1 -30%) a bude sa vracať len časť nákupu, bude vrátená čiastka hodnoty tovaru ponížená o výšku zľavy na nákupe. 
 11. Zamestnanci obchodu majú právo overiť, či zákazník spĺňa podmienky opísané v týchto pravidlách.

 

3. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

 1. Pravidlá sú zákazníkom k dispozícii k nahliadnutiu v obchode organizátora a na webových stránkach organizátora a partnera
 2. Otázky týkajúce sa vysvetlenia pravidiel bonusového predaja možno zasielať tiež e-mailom na adresu organizátora:  info@capricorn.sk
 3. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu času uvedenej akcie . Táto zmena bude oznámená na webe ako aj na predajni organizátora min. 14 dní pred koncom akcie, lehotou na vrátenie tovaru.

        V prípade, že Vám je niektorý z bodov nejasný, nezrozumiteľný náš personál Vám ochotne pomôže s jeho vysvetlením.

Váš partner pri kúpe a servise bicyklov, lyží, snowboardov, všetko pre tenis, badminton, plávanie, futbal , značková športová obuv a textil.

Zakúpený, objednaný bicykel Vám dopravíme v rámci Košíc na Vašu adresu !

CAPRICORN - DOM ŠPORTU KOŠICE
Sport 2000 Košice s.r.o.
Štúrova 16, 040 01 Košice

Bezpatné PARKOVANIE vo dvore

 

OTVÁRACIE HODINY 

         Po - Pia: 10:00 - 18:00

                  So:    9:00 - 13:00

 

 

 

HOTLINE :        0903 99 00 49
SHOP :            0905 35 83 07
SERVIS :           055 62 22 089

capricorn
@capricorn.sk

Chcete byť medzi prvými, ktorý vedia o najnovších akciách, zľavách a nových produktoch? Máte záujem o naše VIP akcie , Testovačky lyží s podmienkou registrácie do nášho spotrebiteľského klubu ? Pošlite nám svoj e-mail

Prajeme vám všetkým, aby ste boli zdraví a šťastní a mohli ste sa naplno venovať všetkému, čo máte radi.


 

O nás

Sport 2000 Košice s.r.o.             Prevádzka CAPRICORN

Štúrova 16, Košice
IČO: 52080366
IČ DPH: SK2120888561

na Facebooku

Ocenenia

Produkty

Bicykle
Oblečenie a obuv
Letné športy
Zimné športy
Raketové športy
Loptové športy
Snowboarding
Lyže
Kendama -hry, elektro 

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky.    
Zmeniť nastavenia