Poradenstvo, predaj, servis

OBOJSTRANNÁ VÝMENA
SKÚSENOSTI

Ochotne Vám poradíme, ale radi
si vypočujeme aj Vaše skúsenosti

Komunikácia a spolupráca

Prázdny

Nie sme len predavači, či mechanici. Priamo a veľa komunikujeme, spolupracujeme s našimi zákazníkmi a aktívnymi, profesionálnymi a rekreačnými športovcami. Vaše podnety , pripomienky, nápady aj reklamácie sú pre nás dôležitou súčasťou zlepšovania služieb.
Ochotne Vám poradíme a usmerníme Vás pri výbere z nášho sortimentu, od roku 1991 sme nazbierali značné množstvo skúsenosti, ktoré radi posunieme k Vám.

Prázdny

OBOJSTRANNÁ VÝMENA
SKÚSENOSTI

Ochotne Vám poradíme, ale radi
si vypočujeme aj Vaše skúsenosti

Testovacie dni

Prázdny

Vo viacerých termínoch si máte možnosť vyskúšať nové modely bicyklov, lyží, snowboardov, či športovej obuvi, aby ste sa spoľahlivo vedeli rozhodnúť pre ten najvhodnejší model práve pre Vás. V zime spolupracujeme s lyžiarskym strediskom Jahodná pri Košiciach kde máme TEST CENTRUM ATOMIC - SALOMON. Letné testovacie termíny sú už tradične 1.máj na Alpinke pri Košiciach, kde je veľký test bicyklov SCOTT.

Prázdny

Odborná a priateľská asistencia

Prázdny

Pri nákupe u nás získavate istotu odbornej, ale zároveň aj priateľskej asistencie našich predajcov, so skúsenosťami v aktívnom športe, zázemie tradičného a skúseného servisného centra, mechanikov pravidelne absolvujúcich odborné školenia a skúšky, spolu s možnosťou otestovania vybraných modelov bicyklov.

Prázdny

Žijeme pre šport od rána do večera 7dní v týždni, 24 hodnín denne. Šport je vždy dobrý začiatok a s nami je úsmev aj na konci dobrého dňa , tešíme sa na Vás nielen v Capricorne , ale aj na horských chodníkoch, v športových halách, pod košmi či pred bránkou, na ľade,  na prekážkach v parku, zasneženách stráňach, vo vode, aj na strmých skalách - na Vašich cestách za šťastím.

Prázdny

DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke nad 40€, vrámci Slovenskej republiky

JEDNODUCHÉ VRÁTENIE TOVARU

Do 14 dní, bez udania dôvodu, alebo Vám tovar radi vymeníme za iný

ZÁRUKA NAJNIŽŠEJ CENY

Ručíme Vám za najnižšiu cenu celého ponúkaného sortimentu

100% BEZPEČNÁ PLATBA

Garantujeme Vám úplnú bezpečňosť pri nákupe v našom eshope

Prázdny

Nenecháme Vás v štichu

Prázdny
Prázdny

Poradíme, pomôžeme, opravíme.

Prázdny

GARANČNÉ
PREHLIADKY

Rýchloservis a záručné prehliadky, u nás zakúpených bicyklov, sa robia prednostne kedykoľvek. Poskytujeme odborný servis, opravy a tuning lyží, snowboardov, viazaní a iných športových potrieb.

ODBORNÉ
ZOSTAVENIE

Príbeh každého bicykla začína v servise u odborného technika značky Scott. Odborné zostavenie a zoradenie bicykla pred používaním je samozrejmé a bezpodmienečné. 

ZÁRUČNÝ
SERVIS

Stanovená doba pre garančný servis je 100 až 300 km, ideálne do 1 mesiaca po zakúpení, maximálne však do 6 mesiacov od zakúpenia bicykla (zimné mesiace). 

DIAGNOSTIKA
BICYKLOV

Náš servis je vybavený diagnostickým zariadením pre elektroniku BOSCH, používanú v elektrobicykloch. Pokiaľ je Váš bicykel vybavený elektronikou Bosch ( na značke nezáleží ) radi ho otestujeme a nastavíme, aj keď je zakúpený inde.