Ďakujeme za účasť !
2 . FEBRUAR 2025 TEST LYŽÍ JAHODNÁ
Viac info aj na: https://www.facebook.com/capricornkosice
Už vyše 20 rokov ! Každý rok z pravidla prvú februárovú nedeľu organizujeme veľký test lyží a snowboardov na Jahodnej pri Košiciach .
(s výnimkou 1 ročníka na Plejsy Krompachy, 1 ročníka v Lomnickom sedle a jedného kovidového ročníka)
MINULÚ SEZONU sme mali testovacie dni ATOMIC SALOMON - 23. január až - 4.február 2024 zjazdové, freeride, skialp lyže aj s pásmi, lyžiarky a snowboardy Salomon
Ako to dopadlo tohto roku ? Opäť super !
TestovacÍ DVOJ TÝŽDEŇ 2024 bol od 21.1. do 5.2.2025 pripravili sme možnosťi vyskúšať si najnovšie lyže na zjazdovky ,ale aj SKIALP výstroj ATOMIC, Salomon - tak ako vlani keď boli pripravené dámske aj pánske lyže so skialp viazaním , stúpacími pásmi aj skialp lyžiarky , rôzne modely a rôzne velkosti, tak tento rok bola možnosť vyskúšať 2x viac párov lyží aj lyžiarok ! Splitboardy a snowbardy Salomon žiaľ prídu oneskorene, takže budú dostupné po 7.2.2025.
Tohtoročná akcia bola prednostne pre registrovaných členov spotrebiteľského klubu Capricorn - ešte ním nie ste ? Vyplnte registračný OnLine formulára a na počkanie Vás zaregistrujeme.
Výpožičné ZDARMA ! Výstroj sa zapožičiavala na mieste testu Jahodná pri Košiciach, alebo aj zo dňa na deň. Jeden deň požičiaš, druhý deň vrátiš . Ďakujeme za Vaše dojmy, postrehy a zážitky pri testovaní. Sú pre nás dôležitými informáciami pre čo najlepšie poskytovanie služieb aj v ďalšej sezone, na ktorú sa pripravujeme. Sledujte našu stránku aj profil na FB - budete včas informovaní o našich akciách.
NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ VYSKÚŠAŤ NA ČOM SA JAZDÍ SVET v sezóně 2025 / 26 ?
LYŽE , SKIALPY S PÁSMY, LYŽIARKY
REGISTRÁCIA 2025 UKONČENÁ
VÝPOŽIČNÝ PORIADOK TEST LYŽÍ JAHODNÁ
Zákazník si zapožičiava za účelom testovania lyže a viazanie ATOMIC, SALOMON, Nordica, Volkl, FISCHER pričom ich prevzatie potvrdil podpisom na dohodnutú dobu, maxjednej hodiny
Podmienkou zapožičania testovacích lyží je zloženie istiny ( vrátnej zálohy vo výške 200eur ) a dvoch dokladov ( OP, VP, technický preukaz od auta a pod. )
Testovacie lyže sa na tejto akcii zapožičiavajú ZDARMA
V prípade opozdeného vrátenia zapožičanej výstroje sa účtuje výpožičné vo výške 10eur/1h, ktoré sa odpočíta z istiny.V prípade nevrátenie lyží do 4 hodín od zapožičania , považuje sa tento materiál za odcudzený a bude ihneď oznámená krádež na Polícii SR. V takomto prípade má zapožičiavateľ nárok požadovať plnú cenu materiálu ( do 800eur )
Zapožičiavateľ nezodpovedá za odložené veci a lyže zákazníkov v priebehu konania akcie
Zákazník si je vedomý toho, že lyžovanie je rizikový šport. Testovacej akcie sa zúčastňuje na vlastné nebezpečie a riziko a nebude si uplatňovať voči organizátorovi žiadne nároky za spôsobené ujmy a škody počas akcie. Zapožičané lyže preberá v plne funkčnom stave bez poškodenia. Spôsobené škody, mechanické poškodenia , násilné opotrebenie na lyžiach uhradí v plnej výške stanovenej organizátorom.
Súhlasí so spracúvaním a použitím svojich osobných údajov, ktoré som vyplnil, na účel zasielania marketingových informácií ( špeciálnych ponúk a akcií spol. Sport 2000 Košice ) a zároveň súhlasí so zasielaním marketingových informácií prostredníctvom emailovej správy. Súhlas udeľuje spol. Sport 2000 Košice s.r.o. podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, zákona č, 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách a zákona č. 147/2001Z.z. o reklame