PARKOVANIE:
0903 990 049
0905 358 307

Dámska skialpová bunda Alagna Plus Evo je výsledkom dlhoročnej spolupráce Karpos-u a profesionálnych skialpinistiek. Vďaka špeciálnej konštrukcii je vhodná nielen na skialpové výstupyalebo lyžovanie, ale aj ako zahrievacia bunda počas skialpových pretekov. Použité materiály a Polartec® Alpha® izolácia sú zárukou, výbornej hrejivosti, priedušnosti, ochrany v nepriaznivom počasí a spolu s úzkym strihom aj perfektného sedenia na tele. Nechýbajú vrecká na skialpové pásy, tvarovaná kapucňa a kvalitné YKK® zipsy.
Používa sa v prípadoch, keď je potrebná minimálna nasiakavosť tkaniny. Skladá sa z 84% polyesteru a 16% Lycry. Vyvinutá pre dosiahnutie suchého pocitu na pokožke aj pri intenzívnom športovaní.
Neprefúkavá, trvácna a pružná tkanina s rôznymi softshellovými konštrukciami, ktoré sú vybavené tenkou a stredne hrubou vrstvou izolácie.
Najnovšia forma syntetickej izolácie, ktorá poskytuje vynikajúcu hrejivosť a priedušnosť pri jej minimálnej hmotnosti a objeme. Alpha® vytvorila vysokú tepelnú izoláciu bez použitia páperových materiálov. Od tradičných izolácii nachádzajúcich sa v pretekárskom oblečení sa odlišuje sendvičovou konštrukciou z elastických a priedušných materiálov.
Flísové tkaniny s rozličnou hrúbkou od Karposu s najlepším pomerom hmotnosť/hrejivosť. Poskytujú vynikajúcu trvácnosť, hrejivosť a komfort. Používajú sa na výrobu outdoorových mikín a búnd.
Izolácia ♦♦♦♦◊
Vodeodolnosť ♦♦◊◊◊
Vetruodolnosť ♦♦♦♦◊
Priedušnosť ♦♦♦♦♦
Zbaliteľnosť ♦♦♦◊◊
| Kategória: | Dámske |
|---|---|
| EAN: | 8056006055140 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.